Terror powraca! Znana jest data premiery!

9 kwietnia 2019 | Newsy

Ten antologiczny serial Ridleya Scotta powraca do AMC z drugim sezonem. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji oraz podana została data premiery.

Drugi sezon serialu nosił będzie podtytuł Infamy i opowie zupełnie nową historię. Tym razem wydarzenia rozegrają się podczas II wojny światowej. Akcja serialu skupi się na tajemniczym widmie, które podąża za amerykanami japońskiego pochodzenia z ich domu do obozów jenieckich. Dochodzi do tajemniczych serii śmierci, których nikt nie potrafi wyjaśnić. Prowadzone dochodzenie w końcu doprowadza do konfrontacji jednego z ludzi z tajemniczą siłą odpowiedzialną za całe zło.

W rolach głównych wystąpią Derek Mio, Kiki Sukezane, Cristina Rodlo, Shingo Usami, Naoko Mori, Miki Ishikawa, George Takei.

Premiera serialu odbędzie się 12 sierpnia na AMC.

the terror season 2 image 1
collider
the terror season 2 image 2
collider
the terror season 2 image 3
collider
the terror season 2 image 4
collider
the terror season 2 image 5
collider
the terror season 2 image 7
collider
the terror season 2 image 8
collider
the terror season 2 image 9
collider
the terror season 2 image 6
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Batwoman prezentuje swoje nowe cacko!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram