CBS

Teoria Wielkiego Podrywu – czy 12 sezon serialu będzie ostatnim?

W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że Teoria Wielkiego Podrywu skończy się wraz z 12 sezonem serialu. Jak będzie naprawdę?

Aktorzy, fani serialu, coraz częściej wspominają, że Teoria Wielkiego Podrywu powinna zakończyć się na 12 sezonie. Niektórzy wręcz twierdzą, że powinna się skończyć dawno temu.

Pieniądze są jednak w telewizji najważniejsze, a Teoria Wielkiego Podrywu nadal ma jedną z większych oglądalności w stacji CBS.

Teoria Wielkiego Podrywu potrwa tak długo, jak Chuck Lorre i jego ekipa oraz Steve Holland i ludzie, którzy mają historie do opowiedzenia, będą chcieli – powiedział szef programowy stacji CBS – Thom Sherman

Mamy nadzieję, że dostaniemy jeszcze kilka lat na tworzenie serialu – dodała prezes CBS – Kelly Kahl

Teoria Wielkiego Podrywu jest droga, kosztuje stację 10 milionów za odcinek, jednak nadal na siebie zarabia. Serial jest w top 3 stacji CBS pod względem oglądalności w grupie docelowej 18-49 lat, a całkowita, przeciętna oglądalność odcinka tego samego dnia wynosi 14,04 miliona widzów, jeśli dodamy tych, którzy serial oglądają później, liczby sięgają nawet 19,03 miliona oglądających.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.