w

Teoria Wielkiego Podrywu – czy 12 sezon serialu będzie ostatnim?

Teoria Wielkiego Podrywu

W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że Teoria Wielkiego Podrywu skończy się wraz z 12 sezonem serialu. Jak będzie naprawdę?

Aktorzy, fani serialu, coraz częściej wspominają, że Teoria Wielkiego Podrywu powinna zakończyć się na 12 sezonie. Niektórzy wręcz twierdzą, że powinna się skończyć dawno temu.

Pieniądze są jednak w telewizji najważniejsze, a Teoria Wielkiego Podrywu nadal ma jedną z większych oglądalności w stacji CBS.

Teoria Wielkiego Podrywu potrwa tak długo, jak Chuck Lorre i jego ekipa oraz Steve Holland i ludzie, którzy mają historie do opowiedzenia, będą chcieli – powiedział szef programowy stacji CBS – Thom Sherman

Mamy nadzieję, że dostaniemy jeszcze kilka lat na tworzenie serialu – dodała prezes CBS – Kelly Kahl

Teoria Wielkiego Podrywu jest droga, kosztuje stację 10 milionów za odcinek, jednak nadal na siebie zarabia. Serial jest w top 3 stacji CBS pod względem oglądalności w grupie docelowej 18-49 lat, a całkowita, przeciętna oglądalność odcinka tego samego dnia wynosi 14,04 miliona widzów, jeśli dodamy tych, którzy serial oglądają później, liczby sięgają nawet 19,03 miliona oglądających.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Batman

Batman – powstanie prequel o Alfredzie

Sense8

Sense8 – to już naprawdę koniec