Teoria wielkiego podrywu – w ostatnim sezonie pojawi się Młody Sheldon

28 listopada 2018 | Newsy

j

Już wkrótce widzowie będą świadkami crossoveru seriali Teoria wielkiego podrywu oraz Młody Sheldon. Twórcy zdradzili jak do tego dojdzie.

W ostatnim sezonie Teorii wielkiego podrywu bohaterowie prowadzą badania, które nie idą po ich myśli. Smutny Sheldon szuka pociechy na starych kasetach VHS. Znajduje jedną taśmę z nagraniem ze swojego dzieciństwa.

W dziecięcą wersję Jima Parsonsa z kasety wcieli się oczywiście aktor grający tytułową rolę w serialu Młody Sheldon – czyli Iain Armitage. Crossover widzowie w USA zobaczą już 6 grudnia.

młody sheldon

ZOBACZ TEŻ  Opowiedz mi bajkę (Tell Me a Story) sezon 2. - zobaczcie zwiastun tej mrocznej serii!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!