pixel

Przeczytano:

Telekamery 2021 rozdane. Poznajcie laureatów!

12 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W środę 10 marca 2021 roku w Teatrze Polskim w Warszawie odbył się 24. plebiscyt Telekamer ”Tele Tygodnia”. To jedne z najważniejszych nagród telewizyjnych, jakie przyznawane są w Polsce. Poznajcie laureatów w najważniejszych kategoriach.

W kategorii serial fabularno-dokumentalny statuetkę otrzymała produkcja emitowana na antenie TV4 – Sprawiedliwi. Wydział kryminalny. Nagrodę magazynu Netfilm otrzymał trzeci sezon serialu Wataha. Najlepszym serialem ubiegłego roku okazała się nowa BrzydUla, która powróciła po latach.

Złota Telekamera, którą otrzymuje się po zdobyciu nagrody trzy razy z rzędu trafiła w ręce twórców serialu Lombard. Życie pod zastaw. Wręczono także Telekamerę specjalną, która powędrowała do Canal+ za serial Król.

Co sądzicie o tych laureatach?

Źródło: onet

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również