Teen Wolf: Nastoletni wilkołak doczeka się jednak kontynuacji!

25 września 2021 | Newsy

Pobożne życzenia aktora Tylera Posey’a, który pragnął wrócić na plan serialu, jak widać ziściły się. Jak donoszą zagraniczne media produkowany przez MTV serial dostanie swoją kontynuację. Nie będzie miała ona jednak formy serialu.

Jeff Davis, twórca serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak podpisał niedawno umowę z MTV Entertainment Studios + i to właśnie wraz z nim nakręci film opowiadający o dalszych losach bohaterów serialu.

Film nosić ma tytuł Teen Wolf i pojawić ma się na platformie Paramount+ już w przyszłym roku. Obecnie trwają rozmowy z aktorami. Davis chce, aby w filmie pojawiła się cała oryginalna obsada.

Teen Wolf opowie o przerażającym źle, które wyłania się nad Beacon Hills wraz z nadejściem pełni. Scott McCall będący już dorosłym mężczyzną i alfą, musi zebrać sojuszników i przyjaciół, aby stanąć do walki z najpotężniejszym wrogiem z jakim do tej pory było dane mu się zmierzyć.

Ta pełnometrażowa produkcja nie jest jednak jedyną, nad którą obecnie Davis pracuje z MTV dla Paramount +. Chce także zaadaptować na serial książkę Wolf Pack autorstwa Edo Van Belkoma. Tu również głównymi bohaterami będą nastoletnie postacie, które odkrywają nadnaturalne stworzenie obudzone przez trawiące Kalifornię pożary. Podczas pełni muszą odkryć tajemnicę, która ich ze sobą wiążę, a ma ona związek z ugryzieniem i krwią wilkołaka.

Serial Teen Wolf: Nastoletni wilkołak doczekał się 6 sezonów. Wszystkie one dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Tyler Posey chce powrotu serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram