Taylor Sheridan pracuje nad kolejnymi projektami – jeden to drugi spin-off Yellowstone

}

Data: 17 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Taylor Sheridan twórca niezwykle udanej produkcji Yellowstone i jej prequelowego spin-offa 1883, pracuje nad kolejnymi projektami.

Pierwszy z nich jest seria nosząca tytuł 1932. To prequel Yellowstone i sequel 1883. Produkcja ta skupi się na dorosłych już dzieciach z 1883, które starają się wychować kolejne pokolenie Duttonów, w czasach gdy dziki zachód stał się placem zabaw dla elity ze wschodu.

Drugim bardzo ciekawym projektem Sheridana już nie związanym z Yellowstone jest The Tulsa King z Sylvestrem Stallonem w roli głównej. Aktor wcieli się w gangstera, który po odsiadce, chce na nowo zbudować sobie życie. Tworzy nowy gang i wtedy zaczyna się zabawa – jako mówi o swojej postaci Stallone

Zdjęcia do The Tulsa King rozpocząć mają się w marcu, a premiera serialu planowana jest na jesień tego roku.

Dowiedzieliśmy się także, że piąty sezon Yellowstone podzielony zostanie na dwie części, po siedem odcinków każda. Ma to na celu rozszerzenie świata przedstawionego w produkcji.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  1883 – Tom Hanks w prequelu Yellowstone

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.