Tatuśkowie – czas na płeć męską! Nadchodzi nowy serial Polsatu!

}

Data: 7 października 2020

a

Kategorie: Newsy

W świat zdominowany przez kobiety wkraczają tatuśkowie. Ruszyły właśnie zdjęcia do nowego serialu Polsatu Tatuśkowie, w którym w główne role wcielą się aktorzy doskonale nam znani z innych popularnych seriali.

Czterech mężczyzn – prawnika Aleksa (Marcin Rogacewicz), właściciela pizzerii Władka (Bartek Kasprzykowski), pantoflarza Czarka (Kacper Kuszewski) i romantyka Tomasza (Philippe Tłokiński) dzieli prawie wszystko począwszy od temperamentu, pracy, a skończywszy na podejściu do życia. Łączy ich jednak doświadczenie życiowe jakie mają w wieku trzydziestu lat i to, iż każdy z nich jest ojcem, choć nie każdy do tej pory to wiedział. W ich życiu pojawiają się szalone i silne kobiety, które ich poukładane życie wywrócą do góry nogami.

Po produkcji z pewnością spodziewać możemy się brawurowego humoru i w przedstawionych historiach odnalezienia cząstki nas samych.

Producentem serialu Tatuśkowie jest Tako Media. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  The Crown sezon 3. - nowy zwiastun od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.