Tales of the Walking Dead w Polsce od 26 września na kanale AMC

}

Data: 11 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Różne oblicza świata The Walking Dead i różne spojrzenia na apokalipsę w antologii z gwiazdorską obsadą.

Tales of the Walking Dead to serialowa antologia składająca się z sześciu godzinnych odcinków, z których każdy opowiada odrębną historię osadzoną w świecie The Walking Dead. Serial skupia się zarówno na nowych postaciach (Terry Crews jako „Joe” i Olivia Munn jako „Evie”), jak i tych dobrze znanych fanom postapokaliptycznej sagi („Alpha” Samanthy Morton). Polska premiera odbędzie się w poniedziałek 26 września o 22:00 wyłącznie na kanale AMC.

totwd zdjecia 2

Tales of the Walking Dead przygląda się wyjątkowemu życiu ocalałych miesiące i lata po apokalipsie. Każdy z nich na swój sposób próbuje przetrwać wśród szwendaczy i inaczej radzi sobie z wyzwaniami. Konflikty między bohaterami, gdy ci zostają zmuszeni do współpracy, testują ich umiejętności i podważają ich wolę przetrwania na każdym kroku.

W obsadzie Tales of the Walking Dead znalazły się takie gwiazdy, jak: Olivia Munn, Samantha Morton, Terry Crews, Parker Posey, Anthony Edwards, Poppy Liu, Jillian Bell, Loan Chabanol, Embeth Davidtz, Jessie T. Usher, Daniella Pineda i Danny Ramirez.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Nagrody Emmy 2019 – Stacja HBO wielkim zwycięzcą! Zobaczcie laureatów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.