Tak prezentuje się nowy android w serialu Andor

}

Data: 21 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiło się zdjęcie, które daje nam pierwsze spojrzenie na nowego androida o nazwie B2EMO występującym w serialu należącym do uniwersum Gwiezdnych wojen – Andorze.

Robot ten to bardzo stara i znużona jednostka pomocy naziemnej, która w rodzinie Andorów jest od lat. Jak na razie nie wiadomo w jaki sposób android wykorzystany zostanie w serialu.

Jak Wam się podoba B2EMO?

Fabuła Andora rozegra się w trakcie czterech lat poprzedzających wydarzenia z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, którego to produkcja jest spin-offem. Drugi sezon doprowadzi nas do wydarzeń ukazanych w tym pełnometrażowym dziele.

Serialu skupi się na Cassianie Andorze, rebelianckim szpiegu, który wykradł plany Gwiazdy Śmierci. Zobaczymy jak Cassian działał na rzecz Rebelii. Akcja serialu umiejscowiona jest na pięć lat przed wydarzeniami z Łotra 1.

Premiera Andora 31 sierpnia na Disney+.

Źródło:: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Ms. Marvel zadebiutuje przed She-Hulk

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.