”Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta” – Disney anuluje serial po 2. sezonach

}

Data: 30 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale nie doczekamy się kolejnych przygód czwórki utalentowanych sierot. Włodarze serwisu Disney+ po emisji dwóch sezonów zdecydowali się nie odnawiać młodzieżowego serialu Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta na kolejny sezon.

Nie podano oficjalnego powodu takiej decyzji. Gdy nie wiadomo o co chodzi to prawdopodobnie chodzi o oglądalność, bowiem serial miał dobre opinie zarówno od widzów, jak i krytyków.

Pierwszy sezon zadebiutował w czerwcu 2021 roku, drugi w październiku 2022 roku.

Fabuła serialu opiera się na książkach dla dzieci autorstwa Trentona Lee Stewarta. Po pomyślnym przejściu testów, grupka czterech utalentowanych sierot zostaje zrekrutowana przez pana Benedicta do wykonania niebezpiecznej misji. Mają uratować świat przed kryzysem, znanym jako Zatrwożenie. Reynie, Gąbek, Kate i Constance muszą dostać się do podejrzanego Instytutu, żeby odkryć, kto stoi za przekazem podprogowym. Kiedy okazuje się, że Zatrwożenie to sprawka doktora Kurtyny, dzieci z Tajnego Stowarzyszenia Nicholasa Benedicta muszą opracować plan, jak go pokonać.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  ''Dom z papieru: Korea'' – zwiastun drugiej części koreańskiego remake'u

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.