Tajemnica zawodowa – trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu TVN

}

Data: 26 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu serialu Tajemnica zawodowa. W obsadzie prócz gwiazd znanych z pierwszej serii pojawią się także: Katarzyna Herman, Dorota Chotecka, Marcin Czarnik, Karolina Porcari i Mateusz Rusin. Nowa odsłona serialu już wkrótce trafi na antenę TVN i do serwisu player.pl.

Julia (Magdalena Różczka) uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Andrzej (Cezary Pazura), którego dotąd broniła, jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem! Jak walczyć z kimś, kogo zna się najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska (Anna Dereszowska), z którą dotąd Julia walczyła?

Jesteśmy zadowoleni z wyników pierwszego sezonu Tajemnicy zawodowej zarówno na antenie TVN, jak i na Playerze. Dostaliśmy od widzów ogromny kredyt zaufania. Po zakończeniu emisji dotarło do nas wiele pozytywnych komentarzy i opinii widzów, którzy pytali o dalsze osy Julii i Andrzeja Żurawskich. W drugim sezonie do obsady dołączą między innymi Katarzyna Herman, Marcin Czarnik czy Mateusz Rusin, którzy skomplikują życie naszych bohaterów – powiedziała Marta Grela-Gorostiza, dyrektor Działu Fabularnego TVN.

Zdjęcia do dziesięcioodcinkowej serii rozpoczęły się w połowie lipca w Warszawie.  Serial oparty jest na autorskim pomyśle stacji.

W nowym sezonie ponownie pojawią się: Magdalena Różczka (Julia Żurawska), Cezary Pazura (Andrzej Żurawski), Piotr Stramowski (Paweł Miller), Andrzej Zieliński (Wiktor Bielski), Anna Dereszowska (Kinga Górska), Tamara Arciuch (Monika Litwin), Justyna Zielska (Paula Żurawska), Antonina Litwiniak (Lena Żurawska), Marcin Piętowski (Łukasz Madej), Laura Breszka (Ada Wójcik), Marta Klubowicz (Olga Lipska), Wiktoria Gorodeckaja (Ewa Dobrzyńska), Adrian Zaremba (Michał Różański „Misiek”), Mateusz Bieryt (Tymon) i Dariusz Biskupski (Krzysztof, dyrektor szpitala).

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer – fani chcą 6. sezon, jest odpowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Viola

    Uwielbiam ten serial świetny scenariusz poproszę jeszcze raz I jeszcze raz nie mogę się doczekać drugiego sezonu

    Piotr i Magdalena no cóż ich wątek najbardziej mnie interesuje uwielbiam obu…pozdrawiam całą ekipą jesteście

    SUPER

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.