Tacy jesteśmy – zwiastun finałowego sezonu

}

Data: 29 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja NBC opublikowała oficjalną zapowiedź szóstego i zarazem finałowego sezonu serialu dramatycznego Tacy jesteśmy. Produkcja z nowymi odcinkami powróci już 4 stycznia 2022 roku.

Szósty sezon ukaże nam ostatnie przygody rodziny Pearson. Zobaczymy jak Rebeka poradzi sobie z pogarszającą się pamięcią, gdy wbrew chorobie za wszelką cenę będzie chciała zachować najlepsze wspomnienia.

Serial ten opowiada historię kilkorga bohaterów urodzonych tego samego dnia. Ich losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać. W pierwszym odcinku poznajemy Rebeccę i Jacka, którzy czekają na narodziny trojaczków, Kate cierpiącą na otyłość, jej brata Kevina gwiazdę sitcomu, który nie jest zadowolony ze swojej pracy, a także biznesmena Randalla porzuconego w dzieciństwie przez ojca, którego teraz chce odnaleźć. Losy bohaterów szybko zaczną się ze sobą przeplatać, a oni sami zrozumieją, że łączy ich o wiele więcej.

Seria koncentruje się wokół rodziny Pearson. W jej członków wcielają się Milo Ventimiglia jako Jack, Mandy Moore jako Rebecca, Justin Hartley jako Kevin, Chrissy Metz jako Kate i Sterling K. Brown jako Randall. Za produkcję odpowiada Dan Fogelman.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Kominsky Method sezon 3. bez Alana Arkina!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.