Tacy jesteśmy – NBC kończy serial 6. sezonem

}

Data: 14 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Tacy jesteśmy to najlepiej oceniany serial NBC, jednak wszystko kiedyś musi się zakończyć. Stacja zdecydowała, iż produkcja ta dobiegnie końca wraz z emisją szóstego sezonu, która zaplanowana jest na przełomie 2021 i 2022 roku.

Serial ten opowiada historię kilkorga bohaterów urodzonych tego samego dnia. Ich losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać. W pierwszym odcinku poznajemy Rebeccę i Jacka, którzy czekają na narodziny trojaczków, Kate cierpiącą na otyłość, jej brata Kevina gwiazdę sitcomu, który nie jest zadowolony ze swojej pracy, a także biznesmena Randalla porzuconego w dzieciństwie przez ojca, którego teraz chce odnaleźć. Losy bohaterów szybko zaczną się ze sobą przeplatać, a oni sami zrozumieją, że łączy ich o wiele więcej.

Za tą szczerą, pełną realizmu i ciepła produkcję odpowiada Dan Fogelman. W 2019 roku serial po emisji sezonu trzeciego otrzymał zamówienie na trzy kolejne serie i już wtedy twórcy sugerowali, iż szósta będzie tą finałową. Fogelman nigdy nie chciał rozciągać tej produkcji w nieskończoność.

Szósty sezon składać się ma z 18 odcinków.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Podwójne życie Góry z Gry o tron

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Och noooo 🙁

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.