Tabu – będzie kolejny sezon serialu!

Jak głosi collider, który przeprowadził wywiad z  jednym z twórców – Stevenem Knight’em, drugi sezon powstanie, a do produkcji wejdzie na końcu tego roku, bądź na początku przyszłego.

Serial z pierwszym sezonem zadebiutował w 2017 roku i po 8 odcinkach znikł. Do tej pory nie podawane były żadne informacje odnośnie jego kontynuacji, aż do teraz. Jak twierdzi Knight sezon drugi ma już pełny scenariusz i również będzie składał się z 8 odcinków. Jednak to nie wszystko, bo plany są o wiele bardziej dalekosiężne. Jest pomysł na aż 3 sezony i bardzo możliwe, że tyle ich powstanie.

taboo tom hardy 01 600x400

Steven Knight pracuje przy produkcji z Chipsem Hardy, którego synem jest Tom Hardy, odtwórca głównej roli w produkcji.

Wydarzenia Tabu rozgrywają się w XIX-wiecznym Londynie – mglistym i mrocznym mieście. James Keziah Delaney, po dekadzie nieobecności, niespodziewanie powraca do miasta, gdzie uznany został już za zmarłego. Ten czas spędził w Afryce. Pobyt tam zmienił go nie do poznania. Ojciec Jamesa nie żyje, a on chce przejąć odziedziczone po nim wielkie imperium handlowe. Jednak wcale nie będzie to proste. Spadek kryje drugie dno, a James otoczony zostaje przez wrogów i wplątany w niejeden spisek. Delaney rozpoczyna niebezpieczną grę pomiędzy walczącymi w tym czasie między sobą Anglią i Ameryką.

Źrodło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.