Szpital New Amsterdam – 4. sezon na FOX już w styczniu!

}

Data: 9 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

19 stycznia 2022 roku to data, którą powinni zapisać w kalendarzach wszyscy polscy fani Maksa Goodwina i jego szpitalnego zespołu. Właśnie tego dnia o godzinie 22:00, po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie na kanale FOX, pojawi się premierowy odcinek czwartego sezonu serialu Szpital New Amsterdam! Najnowsza część będzie w dużej mierze oparta na haśle „miłość leczy”. Co dokładnie się pod nim kryje? Tego widzowie będą dowiadywać się w każdą środę.

FOX nie mógł sprawić lepszego prezentu polskim fanom serialu Szpital New Amsterdam i to jeszcze przed świętami. Stacja podała oficjalną datę premiery czwartego sezonu, na który z niecierpliwością czeka wielu widzów. Już od 19 stycznia 2022 roku, w każdą środę o godzinie 22:00 FOX pokaże najnowszy sezon serialu.

Trzeci sezon Szpitala New Amsterdam jest aktualnie emitowany na polskim rynku wyłącznie na kanale FOX. Widzowie mogą śledzić kolejne zmagania lekarzy z nowojorskiego szpitala zarządzanego przez dra Maksa Goodwina od 13 października, a świetne wyniki oglądalności sprawiły, że miniony październik był pod tym względem najlepszym miesiącem w historii kanału w Polsce. Po sukcesie trzeciej części FOX poinformował o premierze kolejnego sezonu.

Po wątku pandemicznym, na którym skupiał się trzeci sezon, przyszedł moment wytchnienia, radości i szczęścia. Po trudnym czasie, z jakim przyszło się zmierzyć bohaterom, zaczną oni wsłuchiwać się w głos swojego serca i wybiorą drogę prowadzącą do miłości. Nie bez powodu hasłem najnowszej części medycznego hitu jest „miłość leczy”, a odcinki w dużej mierze skupiają się na wątku historii Maksa (Ryan Eggold) i Helen (Freema Agyeman), których przyjaźń przerodzi się w coś więcej. Czwarty sezon to także nowe postacie. Do obsady serialu dołączą dwie nowe osoby – Michelle Forbes (serialowa dr Veronica Fuentes) oraz Sandra Mae Frank (serialowa dr Elizabeth Wilder), które nieco namieszają w szpitalnych murach.

ZOBACZ TEŻ  Trzeci sezon serialu Szpital New Amsterdam tylko na kanale FOX!

W serialu występują również: Janet Montgomery w roli dr Lauren Bloom, Jocko Sims jako dr Floyd Pearson oraz Tyler Labine jako dr Iggy Frome.

Źródło: FOX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.