Szkoła dla elity – pełny zwiastun 5. sezonu

}

Data: 31 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił pełną zapowiedź nadchodzącego piątego sezonu serialu Szkoła dla elity. To hiszpańska produkcja dla młodzieży, która okazała się wielkim hitem platformy.

Poniższe wideo zaczyna się od szalonej zabawy z udziałem głównych bohaterów, którzy starają się zapomnieć o wszelkich zasadach i regułach narzucanych przez społeczeństwo. W Las Encinas zaczyna się nowy semestr co oznacza nowe miłosne trójkąty, nowych studentów, nowe zasady i nową tajemniczą zbrodnię.

Szkoła dla elity skupia się wokół Las Encinas, najbardziej ekskluzywnej szkoły w kraju, do której dzieci na studia wysyła tylko elita.

Premiera nowych epizodów już 8 kwietnia 2022 roku.

Piąty sezon nie będzie naszym ostatnim spotkaniem z tą produkcją. Serial już wcześniej dostał odnowienie na szóstą serię.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Przyjaciele – specjalny odcinek serialu hitem HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.