Sześć stóp pod ziemią – HBO planuje powrót do domu pogrzebowego Fisher & Sons

}

Data: 14 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Sześć stóp pod ziemią to hitowy serial HBO, który doczekał się pięciu sezonów i emitowany był w latach 2001-2005. Włodarze stacji chcą do niego powrócić. Obecnie trwają rozmowy nad konceptem projektu.

Nie wiadomo na razie czy planowany projekt miałby być bespośrednią kontynuacją, remakiem czy może prequelem oryginalnej serii. Jak na razie nie zatrudniono żadnego scenarzysty. Całość opiera się na luźnych pomysłach, z których być może coś jednak z czasem wyjdzie.

Jedynymi osobami, które obecnie zaangażowane są oficjalnie w projekt i od których w dużej mierze zależeć będzie jego powstanie są Alan Ball, Bob Greenblatt i David Janollari. Pełnią oni funkcję producentów wykonawczych.

Sześć stóp pod ziemią to mroczny dramat z elementami komedii, który opowiadał o rodzinie prowadzącej dom pogrzebowy w Los Angeles. Stykając się na co dzień ze śmiercią, starają się oni na swój sposób rozumieć otaczająca ich rzeczywistość.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Snowfall sezon 3. - sprawdźcie oficjalny zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.