Szadź – nadchodzi 3. sezon udanego polskiego kryminału!

}

Data: 28 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

W czerwcu zakończyły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Szadź, produkcji Player Original. W nowym sezonie czeka na widzów niespodzianka: obok reżyserki wiodącej, Anny Kazejak, część scen wyreżyserował również Maciej Stuhr, odtwórca głównej roli. Premiera serii we wrześniu w serwisie Player.pl.

Szadź, hit Playera, powraca z trzecim sezonem. W obsadzie ponownie znaleźli się Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Karolina Gorczyca, Anna Cieślak, Anna Ilczuk, Mirosław Zbrojewicz, Wiktor Piechowski oraz Marek Kalita. W premierowej serii dołączyli do nich m.in. Jowita Budnik, Magdalena Popławska, Aleksandra Skraba, Dariusz Chojnacki, Piotr Trojan, Lesław Żurek, Diana Zamojska oraz Sebastian Pawlak.

Gdy Michał Kwieciński z Akson Studio wyszedł z propozycją, żeby Maciek Stuhr wyreżyserował część scen nowego sezonu, wszyscy zareagowaliśmy entuzjastycznie. Znając autorskie filmy Maćka, wiedzieliśmy, że przy współpracy z Anką Kazejak, która jest reżyserką całego sezonu, świetnie poradzi sobie w komercyjnej i dobrze znanej sobie produkcji. Maciek bardzo się zaangażował i wniósł do reżyserowanych przez siebie scen wiele inspirujących pomysłów – komentuje Adrianna Przetacka, producentka ze strony TVN Warner Bros. Discovery.

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Siedmioodcinkowa seria zadebiutuje w Playerze we wrześniu.

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  4. sezon serialu Kontrola już w czerwcu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

2 komentarze

  1. Gasia

    Stanowczo najlepszy serial kryminalny jaki oglądałam. Nic dodać nic ująć, a aktorzy zrobili kawał dobrej roboty. Stuhr zaskoczeniem wielkim w roli seryjnego mordercy, ale podoba mi się. Całość jest już na player, ale liczę na szybkie wejście nowego sezonu.

    Odpowiedz
  2. Batatka

    Serial bardzo mi się podobał. Obejrzałam na player wszystkie 3 sezony. Stanowczo liczę na kolejny.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.