Szadź – 2. sezon polskiego kryminału trafia na antenę TVN

13 października 2021 | Newsy

Na platformie Player.pl drugi sezon serialu Szadź zadebiutował latem tego roku. Z pewnością nie wszyscy jednak mieli możliwość się z nim zapoznać. Teraz będziecie mogli to nadrobić. Produkcja już od tej niedzieli tj. 17 października emitowana będzie na antenie TVNu.

Drugi sezon serialu Szadź zajmie miejsce Receptury, której emisja zakończyła się w ubiegłą niedzielę.

Pierwszy sezon Szadzi powstał na motywach powieści Igora Brejdyganta. Scenariusz drugiego to już pomysł oryginalny.

Akcja serialu rozgrywała się w Opolu. Szadź ukazuje nam historię seryjnego mordercy Piotra Wolnickiego i komisarz Agnieszki Polkowskiej, która prowadzi dochodzenie. Drugi sezon ukaże nam rozprawę zabójcy oskarżonego o zabójstwo kilku kobiet i porwanie córki Polkowskiej. Przy pomocy adwokat będzie starał się wyjść na wolność, zemścić się i powrócić do swojego morderczego zachowania. Piotr otrzyma także pomoc od niejakiej Lilii, swojej dawnej koleżanki z domu dziecka, będącej równie niebezpieczna co on. Akcja drugiej serii rozgrywa się w Warszawie.

Drugi sezon Szadzi od 17 października o 21:30 na antenie TVNu. Składa się on z 7 odcinków.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Specjalna nagroda dla Gry o Tron na BAFTA Television Craft Awards

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram