w

Syn marnotrawny sezon 2. – Catherina Zeta-Jones dołącza do obsady!

prodigalson1

Za niecały tydzień swoją premierę odbędzie 2. sezon serialu Syn marnotrawny i dla fanów produkcji twórcy przygotowali nie lada niespodziankę. Okazuje się, iż w drugiej połowie sezonu do obsady w kluczowej roli dołączyła aktorka Catherina Zeta-Jones.

Zdobywczyni Oscara za film Chicago wcieli się w dr Vivian Capshaw, rezydentkę w klinice psychiatrycznej odpowiedzialną za dr Martina Whitly’ego. Gdy poznaje go bliżej zaczyna widzieć jego zalety, co może okazać się niebezpieczne dla innych.

Fabuła serialu podąża za kryminologiem Malcolmem Brightem (Tom Payne), który jest nieprześcigniony w tropieniu zabójców. Co sprawia, że doskonale wie jak myślą i potrafi przewidzieć ich kolejny ruch? Prawdopodobnie ma to zapisane w genach po swoim ojcu… seryjnym mordercy, znanemu szerzej jako „Chirurg” (Michael Sheen). Malcolm walczy z nękającymi go koszmarami z przeszłości oraz tajemnicami rodzinnymi, pomagając rozwiązać zagadki, których nikt inny nie potrafi rozwikłać. Zmagając się z problemami psychicznymi, manipulującą matką i ojcem zamkniętym w zakładzie psychiatrycznym, Malcolm wraz z nowojorską policją stara się zapobiec morderstwom. Wygląda na to, że ucieczka przed zbrodnią nie jest jednak możliwa.

Sezon drugi rozpocznie się wielkim chaosem w życiu prywatnym głównego bohatera. Po szokujących wydarzeniach z końcówki pierwszej serii musi zająć się swoją siostrą Ainsley i chronić matkę Jessice Whitly przed pewnym mrocznym sekretem, który na nowo mógłby rozbić jego rodzinę. Dodatkowo więzi z nim chce zacieśnić jego ojciec, co prowadzi do niespodziewanych sytuacji.

Premiera nowych epizodów już 12 stycznia 2021 roku na FOX.

Źródło: Twitter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

doom patrol season 2 e1609957201224

Doom Patrol – rozpoczęto produkcję 3. sezonu

punky brewster

Punky Brewster powraca! Jest data premiery i zdjęcie z planu!