Sylvester Stallone producentem i gwiazdą serialu Kansas City

}

Data: 7 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Weteran kina akcji, Sylvester Stallone, któremu wielką sławę przyniosła rola w wielkich filmowych seriach Rocky i Rambo, przenosi się z wielkiego ekranu do telewizji. Jak donoszą zagraniczne media ten hollywoodzki aktor negocjuje właśnie angaż do serialu Kansas City, który powstać ma dla platformy Paramount+.

Stallone miałby jego zostać producentem wykonawczym oraz wcielić się w głównego bohatera, nowojorskiego gangstera imieniem Sal. Staje on przed trudnym zadaniem przywrócenia do czasów świetności swojej włoskiej mafijnej rodziny w tytułowym mieście, do którego musiał się przenieść. Czy uda mu się dostosowac swoje dotychczasowe życie do nowych warunków? Jaki sojuszników zyska?

Za projekt odpowiada Taylor Sheridan, twórca Yellowstone oraz Terence Winter, scenarzysta Rodziny Soprano.

Jeśli Stallone podpisze kontrakt, to udział w Kansas City będzie dla niego pierwszą główną telewizyjną rolą. Do tej pory aktor w telewizyjnych produkcjach występował tylko gościnnie.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Doktor Who – zobaczcie zapowiedź odcinka specjalnego!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.