Syfy prezentuje serial ”The Ark”. Pewna kosmiczna ekspansja nie poszła zbyt dobrze…

}

Data: 7 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Podróże kosmiczne w telewizyjnych produkcjach przeważnie nie idą jak po maśle i zawsze dzieje się coś nieprzewidywalnego. Tak będzie również w nadchodzącym serialu Syfy The Ark.

W sieci zadebiutowały pierwsze zdjęcia promujące produkcję. Widzimy na nich kosmonautów, którzy przerażeni natykają się na korytarzu na stos ciał.

nup 198043 00083 cc 1
nup 198043 00195 cc
nup 198043 00595 cc
nup 198043 00602 cc

Akcja The Ark rozgrywa się na sto lat do przodu. Misje kolonizacyjne są konieczne, aby ludzkość przetrwała. Pierwsza z misji niestety nie idzie pomyślnie. Statek Ark One napotyka problemy, których skutkiem są zniszczenia i ofiary śmiertelne. Do dotarcia na planetę docelową pozostał rok, a na statku kończą się zapasy. Nie ma także przywódcy. Pozostała przy życiu załoga musi zebrać wszystkie siły, aby pozostać na kursie i przetrwać.

Dean Devlin i Jonathan Glassner są showrunnerami i producentami wykonawczymi serii. W The Ark występują Christie Burke, Richard Fleeshman, Reece Ritchie, Stacey Read i Ryan Adams.

Premiera The Ark w lutym 2023 roku.

Źródło: Bloody-Disgusting /fot. Aleksandar Letic/Ark TV Holdings, Inc./SYFY)

ZOBACZ TEŻ  Koniec prac na planie ''Sługi narodu''

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.