Święty – nowe odcinki serialu już od września na antenie Super Polsat

}

Data: 27 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

We wrześniowej ramówce Super Polsatu znalazł się serial Święty. Produkcja, w której w głównej roli występuje Mariusz Węgłowski powróci z nowymi odcinkami 14 września.

Święty to komedia obyczajowa, w której osobiste perypetie bohaterów i wydarzenia z życia małej społeczności przeplatają się z kryminalnymi zagadkami.

Białach podjął się roli sołtysa, choć czasem bardziej przypomina szeryfa i detektywa, bo w Uroczysku nie brak występków, intryg i zagadek kryminalnych. Niezależny i bezkompromisowy sołtys nie przypada do gustu trzęsącemu okolicą lokalnemu biznesmenowi, Kordasowi (Michał Milowicz), któremu nikt – oprócz jego rozpieszczonej córki (Klaudia Sokołowska) – nie odważył  się dotąd postawić. Białach cieszy się za to coraz większą sympatią i uznaniem mieszkańców, a zwłaszcza miejscowego Księdza (Sasza Reznikow) i jego Gosposi (Jolanta Niedźwiecka), którzy ochoczo pomagają mu w jego nieformalnych, ale zawsze skutecznych śledztwach i mediacjach.

Emisja nowych odcinków serialu od 14 września od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00.

Źródło: Press, TV4

ZOBACZ TEŻ  Reservation Dogs – zwiastun 2. sezonu komedii od twórcy Co robimy w ukryciu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.