Świat według Kiepskich powraca z nowymi odcinkami!

14 października 2021 | Newsy

Halinka i Ferdek Kiepscy powracają na ulicę Ćwiartki 3/4 i po raz kolejny będą bawić widzów swoimi nietuzinkowymi pomysłami.

W słynnej kamienicy pojawią się nowi lokatorzy, a jak wiadomo nowi sąsiedzi to nowe problemy. Będą to Zofia i Oskar. W Zofię, matkę Oskara wcieli się Hanna Śleszyńska, w Oskara sportretuje Sebastian Stankiewicz.

W tym sezonie zobaczymy jeszcze nieżyjących już Dariusza Gnatowskiego w roli Boczka i Ryszarda Kotysa jako Mariana Paździocha.

Premiera nowych epizodów serialu Świat według Kiepskich od 27 października na antenie Polsatu. Emisja w środę po dwa odcinki o 20:05.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin sezon 2. - poznajcie loga i tytuły odcinków

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram