Świat według Kiepskich nie kończy się! Do stałej obsady dołącza syn Paździocha.

}

Data: 15 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Po odejściu w ostatnich miesiącach dwóch znakomitych aktorów – Dariusza Gnatowskiego wcielającego się w postać Arnolda Boczka i Ryszarda Kotysa – serialowego Mariana Paździocha, nad przyszłością serialu Świat według Kiepskich zawisły czarne chmury. Teraz jednak wiemy już jaka będzie jego przyszłość.

Produkcja nie kończy się. Zmarli aktorzy nie zostaną zastąpieni nowymi aktorami, tak samo jak miało to miejsce w przypadku odejścia Krystyny Feldman, serialowej babki Kiepskiej – pani Rozalii.

Do stałej obsady dołączy Sławomir Szcześniak, wcielający się w Janusza Paździocha, nieślubnego syna Mariana. Pojawił się on już na antenie w 2019 roku w kilkunastu odcinkach. Janusz zamieszka w kamienicy w mieszkaniu swojego zmarłego ojca i tym samym zostanie sąsiadem tytułowej rodziny Kiepskich.

Informację tę powierdziła dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

Świat według Kiepskich się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba czy nie. Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy. Gramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów – Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego. – powiedziała Terentiew

Obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków, które na antenie Polsatu wyemitowane zostaną jesienią.

Co o tym sądzicie? Uważacie, że ciągniecie tego serialu dalej jest dobrym pomysłem?

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Kultowe polskie seriale, które zapisały się w pamięci i popkulturze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Nie… to już moim zdaniem za dużo…

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.