Sweetbitter sezon 2. – znamy datę premiery!

22 maja 2019 | Newsy

Sweetbitter to serial należący do gatunku dramatu będący luźną adaptacją powieści Stephanie Danler o tym samym tytule. Produkcja emitowana jest przez stację STARZ.

Serial opowiada o życiu i pracy 22-letniej Tess, która przybywa do Nowego Yorku, aby rozpocząć nowe życie. Zatrudnia się w ekskluzywnej restauracji i poznaje blaski i cienie życia elit. Musi szybko nauczyć się żyć w tej chaotycznej rzeczywistości oraz nauczyć się komu można ufać a komu nie.

W głównej roli ponownie Ella Purnell. Do obsady należą także Tom Sturridge, Caitlin Fitzgerald, Paul Sparks i Jimmie Saito. Premiera drugiego sezonu już 14. lipca na STARZ.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serial Wojna światów prosto na Halloween na antenie FOX!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram