Swamp Thing – tak wygląda serialowy potwór z bagien! Jest teaser!

}

Data: 18 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Platfroma DC Universe, dla której powstaje serialowa adaptacja komiksu, opublikowała pierwszy materiał, na którym widzimy tytułowego potwora z bagien.

Zwiastun jest dość krótki, ale zauważyć możemy, że wygląd potwora przypomina tego komiksowego. Jest to spowodowane pewnie tym, iż w większości tworzony jest on za pomocą charakteryzacji, a nie technologii CGI.

Scenariusz do Swamp Thing napisali Mark Verheiden i Gary Dauberman. Pełnią oni także rolę showrunnerów. W rolach głównych występują Crystal Reed, Andy Bean, Virginia Madsen, Will Patton, a Derek Mears wcieli się w tytułowe monstrum.

Serial opowiada o Abby Arcane, która powraca do swojego rodzinnego miasta w Luizjanie, aby zająć się zbadaniem tajemniczego i zabójczego wirusa, jaki pojawił się na pobliskich bagnach. Jednak szybko przekonuje się, że nic nie jest takie jak się wydaje, a bagna kryją przerażające i mistyczne sekrety.

Premiera produkcji zapowiedziana jest na 31 maja. Zmniejszona została jednak liczba odcinków, zamiast 13. powstanie ich 10. Przez tą decyzję końcówka sezonu jest na etapie przerabiania i zmiany scenariusza.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Fleabag jednak nie dostanie szansy na sezon 3!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.