Swamp Thing – tak wygląda serialowy potwór z bagien! Jest teaser!

Platfroma DC Universe, dla której powstaje serialowa adaptacja komiksu, opublikowała pierwszy materiał, na którym widzimy tytułowego potwora z bagien.

Zwiastun jest dość krótki, ale zauważyć możemy, że wygląd potwora przypomina tego komiksowego. Jest to spowodowane pewnie tym, iż w większości tworzony jest on za pomocą charakteryzacji, a nie technologii CGI.

Scenariusz do Swamp Thing napisali Mark Verheiden i Gary Dauberman. Pełnią oni także rolę showrunnerów. W rolach głównych występują Crystal Reed, Andy Bean, Virginia Madsen, Will Patton, a Derek Mears wcieli się w tytułowe monstrum.

Serial opowiada o Abby Arcane, która powraca do swojego rodzinnego miasta w Luizjanie, aby zająć się zbadaniem tajemniczego i zabójczego wirusa, jaki pojawił się na pobliskich bagnach. Jednak szybko przekonuje się, że nic nie jest takie jak się wydaje, a bagna kryją przerażające i mistyczne sekrety.

Premiera produkcji zapowiedziana jest na 31 maja. Zmniejszona została jednak liczba odcinków, zamiast 13. powstanie ich 10. Przez tą decyzję końcówka sezonu jest na etapie przerabiania i zmiany scenariusza.

Źródło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.