w

Swamp Thing – tak wygląda serialowy potwór z bagien! Jest teaser!

swampthing 1280 1487118767921 1280w

Platfroma DC Universe, dla której powstaje serialowa adaptacja komiksu, opublikowała pierwszy materiał, na którym widzimy tytułowego potwora z bagien.

Zwiastun jest dość krótki, ale zauważyć możemy, że wygląd potwora przypomina tego komiksowego. Jest to spowodowane pewnie tym, iż w większości tworzony jest on za pomocą charakteryzacji, a nie technologii CGI.

Scenariusz do Swamp Thing napisali Mark Verheiden i Gary Dauberman. Pełnią oni także rolę showrunnerów. W rolach głównych występują Crystal Reed, Andy Bean, Virginia Madsen, Will Patton, a Derek Mears wcieli się w tytułowe monstrum.

Serial opowiada o Abby Arcane, która powraca do swojego rodzinnego miasta w Luizjanie, aby zająć się zbadaniem tajemniczego i zabójczego wirusa, jaki pojawił się na pobliskich bagnach. Jednak szybko przekonuje się, że nic nie jest takie jak się wydaje, a bagna kryją przerażające i mistyczne sekrety.

Premiera produkcji zapowiedziana jest na 31 maja. Zmniejszona została jednak liczba odcinków, zamiast 13. powstanie ich 10. Przez tą decyzję końcówka sezonu jest na etapie przerabiania i zmiany scenariusza.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zapowiedzi amc na sierpień

Kolejna powieść Kinga doczeka się adaptacji! Tym razem są to Śpiące piękności!

The 100

The 100 sezon 6. – jest zapowiedź!