Swamp Thing – potwór z bagien powraca!

}

Data: 29 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Swamp Thing to nowy serial platformy DC Universe opierający się na kolejnej komiksowej postaci, tym razem głównym bohaterem jest potwór z bagien. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu oraz video ukazujące bagienną scenerię.

https://www.instagram.com/p/Br62Ef8gXnr/?utm_source=ig_embed

Producentem wykonawczym jest James Wan, a reżyserem odcinka pilotażowego Len Wiseman. W rolach głównych wystąpią Crystal Reed jako Abby i Andy Bean jako Alec Holland. Widzimy ich na poniższym zdjęciu opublikowanym przez reżysera produkcji. Wydaje się jakby bohaterowie znajdowali się w kostnicy.

https://www.instagram.com/p/Br5x2b5AkeO/?utm_source=ig_embed

W obsadzie znaleźli się także Henderson Wade, Virginia Madsen, Will Patton, Kevin Durand oraz Derek Mears w roli tytułowego potwora.

Fabuła serialu skupiać się będzie na Abby, która powraca w rodzinne strony, do miasteczka Houma w stanie Luizjana. Ma ona dokonać analizy zabójczego wirusa, który pojawił się na bagnach. Wykonując swoje zadanie poznaje kolegę po fachu, Aleca i nawiązuje z nim z romans. Jednak jej kochanek pewnego dnia ginie w tajemniczych okolicznościach. Po pewnym czasie Abby odkrywa, że Alec  wcale nie zginął, a stał się legendarnym potworem z bagien.

Swimp Thing zadebiutuje 10 maja 2019 roku.

https://www.instagram.com/p/Bra4_G7ghgP/?utm_source=ig_embed

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Swamp Thing - tak wygląda serialowy potwór z bagien! Jest teaser!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.