Swamp Thing – potwór z bagien powraca!

Swamp Thing to nowy serial platformy DC Universe opierający się na kolejnej komiksowej postaci, tym razem głównym bohaterem jest potwór z bagien. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu oraz video ukazujące bagienną scenerię.

Producentem wykonawczym jest James Wan, a reżyserem odcinka pilotażowego Len Wiseman. W rolach głównych wystąpią Crystal Reed jako Abby i Andy Bean jako Alec Holland. Widzimy ich na poniższym zdjęciu opublikowanym przez reżysera produkcji. Wydaje się jakby bohaterowie znajdowali się w kostnicy.

W obsadzie znaleźli się także Henderson Wade, Virginia Madsen, Will Patton, Kevin Durand oraz Derek Mears w roli tytułowego potwora.

Fabuła serialu skupiać się będzie na Abby, która powraca w rodzinne strony, do miasteczka Houma w stanie Luizjana. Ma ona dokonać analizy zabójczego wirusa, który pojawił się na bagnach. Wykonując swoje zadanie poznaje kolegę po fachu, Aleca i nawiązuje z nim z romans. Jednak jej kochanek pewnego dnia ginie w tajemniczych okolicznościach. Po pewnym czasie Abby odkrywa, że Alec  wcale nie zginął, a stał się legendarnym potworem z bagien.

Swimp Thing zadebiutuje 10 maja 2019 roku.

View this post on Instagram

Swamp Photo Booth

A post shared by Len Wiseman (@lenwiseman) on

Źródło: screenrant

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.