w

Swamp Thing anulowany po pierwszym odcinku!

swamp thing derek mears 2 600x400
collider

Serial Swamp Thing to nowy serial na podstawie komiksu od DC Universe. Zaledwie tydzień temu premierę miał jego pierwszy odcinek, a już teraz dowiadujemy się, że zdecydowano się skasować produkcję po pierwszym sezonie.

Nie do końca wiadomo dlaczego taka decyzja została podjęta, bowiem pierwszy odcinek otrzymał mnóstwo pozytywnych recenzji. Chodzą wieści o tym, iż kasacja serialu ma związek ze zmianami w zarządzie. Osobom decyzyjnym podobno nie podobał się poziom serialu, gra aktorska oraz co najważniejsze wysoki budżet jaki został przeznaczony na nakręcenie zaledwie 10. odcinków z pierwotnie planowanych trzynastu.

Pojawiły się także informacje o tym, iż ludzie odpowiedzialni za produkcję nie mogli dogadać się co do tego czym ma być serial. Jedni chcieli osadzić go mocno w konwencji horroru, drudzy z kolei chcieli co odcinek umieścić nowe kryminalne śledztwo. Brak porozumienia zaaowocował skasowaniem serialu.

DC Universe wyemituje wszystkie odcinki pierwszego sezonu. Ich emisja odbywać się będzie co piątek. Na razie nie wiadomo czy jakaś inna stacja zdecyduje się przejąć Swamp Thing.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dragi cover 150x150

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – recenzja – Lepiej tego nie googluj

d8qttjqv4aag 9d 150x150

Jessica Jones sezon 3. – jest zapowiadany zwiastun!