Surfside Girls – wakacyjna propozycja dla żądnych przygód nastolatków od Apple TV+ [wideo]

}

Data: 19 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ opublikowała zwiastun młodzieżowego serialu przygodowego Surfside Girls, w którym to dwie przyjaciółki wyruszają na poszukiwania legendarnego pirackiego skarbu, a towarzyszy im…duch.

Fabuła Surfside Girls opiera się na bestsellerowej serii graficznych powieści Kim Dwinell wydawanych przez IDW. Główne bohaterki to przyjaciółki Sam i Jade, które uwielbiają rozwiązywać nadprzyrodzone tajemnice rozgrywające się w ich małym miasteczku w Kalifornii. Pewnego razu natrafiają na historię o pirackim statku i legendarnym skarbie. Wyruszają na wyprawę, aby go odnaleźć. Po drodze spotykają ducha chłopca-pirata, który pomaga im w ich misji.

W rolach głównych Miya Cech, YaYa Gosselin i Spencer Hermes-Rebello. Scenarzystą i producentką wykonawczą serialu jest May Chan.

Premiera serialu 19 sierpnia.

Źródło: Apple TV+

ZOBACZ TEŻ  Pełny zwiastun 3. sezonu For All Mankind

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.