Surface – zwiastun psychologicznego thrillera od Apple – to coś dla fanów mocnych wrażeń

}

Data: 27 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Apple Studios opublikowało oficjalny zwiastun psychologicznego thrillera Surface z Gugu Mbatha-Raw w roli głównej.

Zwiastun daje nam pierwsze spojrzenie na kobietę, która ma problem z przypomnieniem sobie faktów ze swojego życia, zanim rzekomo próbowała odebrać sobie życie.

Twórczynią i scenarzystką Surface Veronica West, która pełni także funkcję showrunnera i producenta wykonawczego. Obsadę serialu uzupełniają Oliver Jackson-Cohen, Stephan James, Ari Graynor, Marianne Jean-Baptiste, François Arnaud i Millie Brady.

Główną bohaterką serialu jest Sophie, która doznała urazu głowy. Spowodował on u niej utratę pamięci. Wszyscy sądzą, że kobieta próbowała popełnić samobójstwo. Ona się jednak z tym nie zgadza. Wraz z mężem i przyjaciółmi pragnie poskładać swoje życie. Z czasem zaczyna kwestionować prawdę, którą się jej mówi, bowiem zaczyna rozumieć, że to co przeżyła nijak ma się do tego co ludzie próbują jej wmówić.

Premiera serialu 29 lipca na Apple TV+.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – pierwsze zza kulisowe ujęcia!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.