”Surface” – Apple odnawia serial na 2. sezon

}

Data: 3 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Psychologiczny thriller Surface z Gugu Mbatha-Raw został odnowiony przez platformę Apple TV+ na drugi sezon. Pierwszy zadebiutował na końcu lipca tego roku i otrzymał dobre recenzje zarówno od widzów, jak i krytyków.

Główną bohaterką serialu jest Sophie, która doznała urazu głowy. Spowodował on u niej utratę pamięci. Wszyscy sądzą, że kobieta próbowała popełnić samobójstwo. Ona się jednak z tym nie zgadza. Wraz z mężem i przyjaciółmi pragnie poskładać swoje życie. Z czasem zaczyna kwestionować prawdę, którą się jej mówi, bowiem zaczyna rozumieć, że to co przeżyła nijak ma się do tego co ludzie próbują jej wmówić.

W drugim sezonie Sophie wróci do rodzinnego Londynu, gdzie nawiedzą ja dawne wspomnienia i niedokończone relacje. Bałagan jednak jaki zostawiła za sobą w San Francisco doścignie ją nawet tu. Kobieta zrozumie, że od przeszłości nie da się uciec.

Data premiery drugiej serii nie jest jeszcze znana.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Tropiciele – finałowy sezon serialu HBO Max z premierą w styczniu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.