Przeczytano:

Superman & Lois – The CW prezentuje nowe zdjęcia z planu

05 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Mamy coś ciekawego dla oczekujących na nowy superbohaterski serial The CW Superman & Lois. W sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć przedstawiających Supermana i jego żonę Lois.

Zdjęcia te pochodzą z pierwszego rozszerzonego do 90 minut odcinka. Sugerują one retrospekcje do pierwszego spotkania Clarka Kenta i Lois. Będzie także scena, w której synowie Supermana po raz pierwszy dowiadują się, że to ich ojciec jest latającym superbohaterem. Widzimy również naszych bohaterów stojących na swojej farmie z dość zaniepokojonymi minami. Czyżby chodziło o The Stranger? To nowy złoczyńca, który namiesza w życiu głównych bohaterów, chcąc udowodnić światu, że ten nie potrzebuje już Supermana.

superman lois images reveal clark lois first meeting at the daily planet full
jordan elsass and alexander garfin and bitsie tulloch as jonathan and jordan kent and lois lane in superman and lois v
tyler hoechlin as clark kent shows off his powers in superman and lois
bitsie tulloch and tyler hoechlin in superman and lois

Premiera pierwszego sezonu serialu już 23 lutego 2021 roku. Składa się on z 15 epizodów. Jak na razie nie wiadomo czy produkcja otrzyma przedłużenie na drugi sezon.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również