w

Superman & Lois – powstanie nowy spin-off z uniwersum Arrowverse!

superman lois e1572292134224
comingsoon

The CW pracuje nad nowym superbohaterskim serialem. Tym razem głównymi bohaterami będą Superman i Lois Lane.

W tytułowe postacie ponownie wcielą się Tyler Hoechlin i Elizabeth Tulloch. Za scenariusz odpowiadać będą Greg Berlanti i Todd Helbing. Serial skupić się ma na Supermanie i słynnej dziennikarce Lois Lane. Tworzą oni parę, która musi zmagać się ze stresem i presją bycia pracującymi rodzicami we współczesnym społeczeństwie. W poprzednim crossoverze Arrowverse zatytułowanym Elseworlds byliśmy świadkami odwiedzin Kary u Clarka i Lois na ich farmie. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że Lois była w ciąży z ich pierwszym dzieckiem.

Warto przypomnieć, że serial Superman & Lois to kolejny zaplanowany spin-off od The CW. Niedawno ogłoszono, że stacja pracuje także nad produkcją poświęconą kobiecym superbohaterką. Seria ta nosi tytuł Green Arrow & the Canaries.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mando 1000x667

The Mandalorian – zobaczcie nowy zwiastun i plakaty z bohaterami produkcji!

1248293 0 q80

Kiedyś to było… – Gliniarz i prokurator