Superman i Lois – zwiastun 2. sezonu serialu The CW

}

Data: 9 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź drugiego sezonu serialu The CW Superman i Lois, który to opowiada historię superbohatera z planety Krypton i jego rodziny, na którą składają się żona i dwójka synów.

W serialu Superman i Lois, Tyler Hoechlin jako najsłynniejszy na świecie superbohater oraz Elizabeth Tulloch w roli najbardziej znanej dziennikarki rodem z kart komisu, nie radzą sobie ze stresem, presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie.

Poniższa zapowiedź ukazuje nam głównego bohatera w trudnej sytuacji. Nie potrafi on bowiem odpowiednio rozgraniczyć życia 'zawodowego’ i prywatnego. To powoduje rodzinne problemy i kryzys w związku Clarka i Lois. Wideo daje nam także pierwsze spojrzenie na postac porucznika Mitcha Andersona, w którego wciela się Ian Bohen. Naciska on na Clarka, aby zobowiązał się do wierności Ameryce i chronienia jej przed złem.

Premiera nowych epizodów już 11 stycznia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Superman & Lois – powstanie nowy spin-off z uniwersum Arrowverse!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.