Przeczytano:

Superman i Lois z przedłużeniem na 2. sezon

03 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Wcześniej stacja The CW odnowiła na kolejne sezony kilka swoich popularnych produkcji. Superman i Lois nie otrzymali jednak takiej zgody. Włodarze stacji z podjęciem decyzji czekali do premiery pierwszego odcinka serialu.

Pierwszy odcinek zadebiutował 23 lutego przyciągając przed ekran 1,75 mln widzów, co daje stacji największą wtorkową widownie w tym przedziale czasowym od dwóch lat.

W serialu Superman i Lois, Tyler Hoechlin jako najsłynniejszy na świecie superbohater oraz Elizabeth Tulloch w roli najbardziej znanej dziennikarki rodem z kart komisu, nie radzą sobie ze stresem, presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Aktorzy już wcześniej wcielali się w te kultowe postaci w wielu odcinkach produkcji o suberbohaterach z uniwersum Arrowverse.

W naszym kraju serial emituje platforma HBO GO. Mieliście okazje się już z nim zapoznać?

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również