Supergirl – sezon 6. będzie finałowym!

}

Data: 23 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Jak ogłosiła sieć Warner Bros. Television i Berlanti Productions nadchodzący szósty sezon serialu Supergirl będzie finałowym.

W maju wyemitowany został ostatni odcinek skróconego piątego sezonu serialu i wszyscy fani z niecierpliwością czekają na kolejne przygody Kary. Jednak szósty sezon zakończy jej przygody. Jego produkcja zacząć ma się jeszcze we wrześniu. Obecnie trwają ostatnie poprawki w scenariuszu.

Fabuła serialu skupia się na urodzonej na Kryptonie kuzynce Supermana, Karze Zor-El. W wieku 13 lat dziewczyna została wysłana na Ziemię przez biologiczną matkę. Lata temu Krypton miał wybuchnąć, dlatego zarówno Kara, jak i jej kuzyn Kal-El trafiają na Ziemię.

Bohaterka serialu zostaje wychowana przez rodzinę Danversów w Midvale, która uczy ją, jak kontrolować nadprzyrodzone zdolności. Kilka lat później, 24-letnia Kara jest świadkiem katastrofy samolotu, w którym znajduje się jej siostra Alex. Aby uratować ludzi, musi publicznie użyć swoich zdolności. Po udanej akcji media dowiadują się o istnieniu Supergirl. Od tego momentu Kara postanawia zostać superbohaterką, zakładając kostium Supergirl.

Szósty sezon składać się ma z 20 epizodów. Jego premiera w przyszłym roku. W tytułową bohaterkę ponownie wcieli się Melissa Benoist.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  GLOW sezon 3. - zobaczcie pierwszy zwiastun i plakat!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.