w

Supergirl – sezon 6. będzie finałowym!

supergirl 732x492

Jak ogłosiła sieć Warner Bros. Television i Berlanti Productions nadchodzący szósty sezon serialu Supergirl będzie finałowym.

W maju wyemitowany został ostatni odcinek skróconego piątego sezonu serialu i wszyscy fani z niecierpliwością czekają na kolejne przygody Kary. Jednak szósty sezon zakończy jej przygody. Jego produkcja zacząć ma się jeszcze we wrześniu. Obecnie trwają ostatnie poprawki w scenariuszu.

Fabuła serialu skupia się na urodzonej na Kryptonie kuzynce Supermana, Karze Zor-El. W wieku 13 lat dziewczyna została wysłana na Ziemię przez biologiczną matkę. Lata temu Krypton miał wybuchnąć, dlatego zarówno Kara, jak i jej kuzyn Kal-El trafiają na Ziemię.

Bohaterka serialu zostaje wychowana przez rodzinę Danversów w Midvale, która uczy ją, jak kontrolować nadprzyrodzone zdolności. Kilka lat później, 24-letnia Kara jest świadkiem katastrofy samolotu, w którym znajduje się jej siostra Alex. Aby uratować ludzi, musi publicznie użyć swoich zdolności. Po udanej akcji media dowiadują się o istnieniu Supergirl. Od tego momentu Kara postanawia zostać superbohaterką, zakładając kostium Supergirl.

Szósty sezon składać się ma z 20 epizodów. Jego premiera w przyszłym roku. W tytułową bohaterkę ponownie wcieli się Melissa Benoist.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

image processing20200922 7311 11lct14 150x150

Klangor – Canal+ wznawia zdjęcia do serialu

game of thrones season 8 daenerys targaryen 150x150

House of the Dragon z premierą w 2022 roku!