Supergirl sezon 4. – Lex Luthor na pierwszym zdjęciu!

24 stycznia 2019 | Newsy

Na oficjalnym koncie serialu na Twitterze pojawił się plakat nowej postaci, która do serialu zawita w 15. odcinku tego sezonu.

Postacią tą jest Lex Luthor, śmiertelny wróg Supermana, w którego wcieli się znany z serialu Dwóch i pół – Jon Cryer. Widzimy go w pełnej charakteryzacji, pozostającego w zamknięciu i spoglądającego na nas z tajemniczą miną.

Jon Cryer as Lex Luthor on Supergirl

Ciekawostką jest, że Cryer miał już kontakt z postacią Luthora. W filmie Superman IV zagrał jego siostrzeńca – Lenny’ego.

Debiut tego antagonisty ujrzymy już 17 marca.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Supergirl sezon 5. - superbohaterka przywdzieje nowy strój!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram