„Sukcesja” – teaser 3 sezonu – Jesteś częścią tej rodziny?

j

Autor: Dominik Smyk

}

Data: 7 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

„Sukcesja” – nagrodzony Emmy serial o rodzinie potentatów medialnych powrócić ma jesienią na antenę HBO. Z tej okazji zaprezentowany został 67 – sekundowy teaser tej produkcji stworzonej przez Jesse Armstronga.

sukcesja

Akcja trzeciego sezonu będzie rozpocznie się w tym samym miejscu w którym został zakończony poprzedni, jeśli zaś chodzi o dokładniejszą datę premiery to nie ma podanego na razie terminu. Na pytanie dziennikarzy padła jedynie odpowiedź, że będzie to okres pomiędzy Halloween a Bożym Narodzeniem.

W nowych odcinkach do już dobrze nam znanej obsady dołączą kolejni uznani aktorzy, tacy jak Alexander Skarsgard w roli odnoszącego sukcesy właściciela firmy technologicznej, a także Adrien Brody jako posiadający miliardy aktywista -inwestor.

Dwa pierwsze sezony postawiły wysoko poprzeczkę o czym świadczą nie tylko przyznane nagrody, ale też recenzję krytyków i przede wszystkim opinie widzów, bo to w końcu oni są głównymi odbiorcami seriali. Miejmy nadzieje, że kolejna odsłona sprosta tym oczekiwaniom. Z filmem zapowiadającym trzeci sezon możemy zapoznać się poniżej.

Żródło: Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin sezon 2. - poznajcie loga i tytuły odcinków

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze