Sukcesja sezon 3. – podano pełną datę premiery

}

Data: 14 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Wiadomo było już, że serial Sukcesja z trzecim sezonem powróci w październiku, ale dokładna data nadal pozostawała tajemnicą, aż do dziś. HBO ogłosiło, iż dramat zadebiutuje z nowymi odcinkami już 17 października, w Polsce oczywiście dzień później. Sezon liczyć będzie 9 odcinków.

Na nowe przygody członków rodziny Royów musieliśmy czekać aż dwa lata. W nowych odcinkach do już dobrze nam znanej obsady dołączą kolejni uznani aktorzy, tacy jak Alexander Skarsgard w roli odnoszącego sukcesy właściciela firmy technologicznej Lukasa Matssona, a także Adrien Brody jako posiadający miliardy aktywista -inwestor Josh Aaronson, Sanaa Lathan jako Lisa Arthur, Linda Emond jako Michelle-Anne Vanderhoven i Jihae Kim jako Berry Schneider.

Logan Roy pod koniec drugiej serii wpadł w zasadzkę zastawioną przez jego syna Kendalla. Teraz znajdując się na krawędzi starać się będzie zawrzeć nowe rodzinne, polityczne i finansowe sojusze.

Serial Sukcesja przedstawia historię rodziny Royów, czyli Logana Roya oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. Teraz waży się ich przyszłość, bo starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Roy Logan (Brian Cox) – nieprzejednany i wpływowy mężczyzna, z trzecią żoną Marcią (Hiam Abbass) u boku, twardą ręką zarządza należącą do rodziny, globalną korporacją mediową. Ma czworo dzieci z poprzednich dwóch związków. Kendall Roy (Jeremy Strong), starszy syn Logana z drugiego małżeństwa, jest obecnie prezesem jednego z oddziałów firmy i jego oczywistym następcą. Roman Roy (Kieran Culkin), młodszy brat Kendalla, który nie pracuje już w Waystar, jest szczerym i rozrywkowym mężczyzną. Siobhan „Shiv” Roy (Sarah Snook), jedyna córka Logana i zarazem najmłodsze jego dziecko, rozwija swoją karierę w polityce. Natomiast Connor Roy (Alan Ruck), najstarszy syn i jedyne dziecko z pierwszego małżeństwa, wiedzie spokojne życie w Nowym Meksyku, z dala od rodziny. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem. 

ZOBACZ TEŻ  4 Blocks – nagradzana saga o berlińskich gangsterach już na HBO GO

Źródło: Comingsoon, HBO GO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.