Sukcesja sezon 3. – Adrien Brody w obsadzie

}

Data: 6 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Obsada trzeciego sezonu serialu Sukcesja prezentuje się coraz bardziej wyśmienicie. Niedawno swój angaż otrzymał szwedzki aktor Alexander Skarsgård, a teraz zagraniczne media donoszą, iż dołączy do niego zdobywca Oscara Adrien Brody.

Brody wystąpi gościnnie i wcieli się w Josha Aaronsona, miliardera i aktywistę-inwestora, który odegra kluczową rolę w walcę o Waystar.

Sukcesja przedstawia losy dysfunkcyjnego rodu Roy’ów, bogaczy kontrolujących Waystar Royco, jedną z największych korporacji mediowych na świecie. Bohaterowie inspirowani są życiorysami różnych ludzi, którzy osiągnęli sukces w branży politycznej i mediowej.

Gdy senior rodu pragnie odejść na zasłużoną emeryturę rozpoczyna się walką o spuściznę. Nie liczą się więzy krwi, rodzeństwo walczy ze sobą, zaciekła korporacyjna bitwa przeradza się w rodzinną wojnę domową.

W nowym sezonie gościnnie wystąpią również Sanaa Lathan jako Lisa Arthur, Linda Emond jako Michelle-Anne Vanderhoven i Jihae Kim jako Berry Schneider. Alexander Skarsgård z kolei wcieli się w Lukasa Matssona, odnoszącego sukcesy i skłonnego do ryzyka właściciela firmy technologicznej.

Dotychczasowe oba sezony serialu Sukcesja dostępne są na HBO GO. Data premiery trzeciego nie jest jeszcze znana. Obecnie w Nowym Jorku trwa produkcja trzeciej serii.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai – sezon 4. rozpoczyna produkcję

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.