Sukcesja – pełna zapowiedź 3. sezonu

18 września 2021 | Newsy

HBO opublikowało pełną zapowiedź trzeciego sezonu serialu Sukcesja, którego premiera już 17 października tego roku.

Trzeci sezon ukaże nam następstwa wielkiej zdrady Kendalla do jakiej doszło podczas finału drugiej serii. Postanowił on ujawnić obciążające ojca fakty. Logan Roy w obliczu nowej rzeczywistości znajduje się na krawędzi i stara się zawrzeć nowe rodzinne, polityczne i finansowe sojusze, aby zapewnić swojej firmie dalszą przyszłość.

W nowych odcinkach do już dobrze nam znanej obsady dołączą kolejni uznani aktorzy, tacy jak Alexander Skarsgard w roli odnoszącego sukcesy właściciela firmy technologicznej Lukasa Matssona, a także Adrien Brody jako posiadający miliardy aktywista -inwestor Josh Aaronson, Sanaa Lathan jako Lisa Arthur, Linda Emond jako Michelle-Anne Vanderhoven i Jihae Kim jako Berry Schneider.

W Polsce trzeci sezon Sukcesji zadebiutuje 18 października. Liczy on 9 odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  2 sezon Altered Carbon - co o nim wiemy?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram