Sukcesja – klip promujący 3. sezon serialu

}

Data: 6 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Przed nadchodzącą premierą 3. sezonu serialu Sukcesja, HBO opublikowało materiał wideo który daje nam spojrzenie na jedną ze scen oczekiwanej serii.

Trzeci sezon ukaże nam następstwa wielkiej zdrady Kendalla do jakiej doszło podczas finału drugiej serii. Postanowił on ujawnić obciążające ojca fakty. Logan Roy w obliczu nowej rzeczywistości znajduje się na krawędzi i stara się zawrzeć nowe rodzinne, polityczne i finansowe sojusze, aby zapewnić swojej firmie dalszą przyszłość.

Serial Sukcesja przedstawia historię rodziny Royów, czyli Logana Roya oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. 

Trzeci sezon liczy 9 odcinków. Jego premiera już 18 października 2021 roku. Czekacie?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sukcesja – pełna zapowiedź 3. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.