Sukcesja dostanie 4. sezon

27 października 2021 | Newsy

j

Autor: Agata Popis

Długo wyczekiwany 3 sezon Sukcesji dopiero wyszedł, jednak kolejny sezon serialu od razu został potwierdzony.

Decyzja może wydawać się zaskakująca, jednak Sukcesja jest najpopularniejszym do tej pory serialem oryginalnym HBO Max. Już w pierwszych po premierze 3. sezonu oglądalność przekroczyła oczekiwania wszystkich. Premierowy odcinek sezonu obejrzało 1,4 mln Amerykanów.

Żadne szczegóły dotyczące czwartego sezonu nie są jeszcze znane, przy czym nie wiadomo nawet, czy obsada powróci w pełnym składzie. Ujawniałoby to bowiem szczegóły zakończenia 3. sezonu, który nadal wychodzi.

Nowe odcinki 3. sezonu Sukcesji ukazują się na platformie HBO co poniedziałek. Bohaterowie muszą zmierzyć się z konsekwencjami akcji, która miała miejsce pod koniec poprzedniego sezonu, kiedy Kendall publicznie oskarżył swojego ojca, Logana. Rodzina została podzielona, a każdy jej członek musi wybrać stronę.

ZOBACZ TEŻ  Young Rock – powstaje serial o młodości Dwayne'a Johnsona

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy