Stumptown – ABC kasuje serial po jednym sezonie!

17 września 2020 | Newsy

Niespodziewanie stacja ABC wydała oświadczenie, w którym informuje, iż kasuje serial Stumptown po zaledwie jednym sezonie. Jest to zaskoczeniem, ponieważ nowe odcinki wyemitowane miały być już tej jesieni.

Na decyzję wpłynęła pandemia koronawirusa. Aktualna sytuacja mocno utrudnia prace na planie, a i scenariusze do drugiego sezonu jeszcze nie zostały ukończone. W efekcie tego nowe odcinki gotowe byłyby dopiero na wiosnę, a ABC nie chciało tyle czekać i zdecydowało o kasacji serialu.

Twórcy serialu będą szukać dla produkcji nowego domu. Chcecie, aby została ona uratowana?

Stumptown to serialowa ekranizacja komiksu, którego główną bohaterką jest Dex Paris. To silna i asertywna weteranka z Portland, mająca skomplikowane życie miłosne, długi z hazardu oraz młodszego brata pod opieką. Dzięki doświadczeniom wywiadowczym z wojska jest świetnym detektywem, ale bezkompromisowy styl działania naraża ją na ciągłe zagrożenia ze strony przestępców i konflikty z policją.

Gwiazdą serialu jest Cobie Smulders. Oprócz niej w obsadzie znajdują się także Jake Johnson, Cole Sibus, Michael Ealy, Adrian Martinez, Camryn Manheim i Tantoo Cardinal.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Pennyworth – jest pełna zapowiedź historii Alfreda!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!