w

Stumptown – ABC kasuje serial po jednym sezonie!

abc abruptly cancels stumptown s2

Niespodziewanie stacja ABC wydała oświadczenie, w którym informuje, iż kasuje serial Stumptown po zaledwie jednym sezonie. Jest to zaskoczeniem, ponieważ nowe odcinki wyemitowane miały być już tej jesieni.

Na decyzję wpłynęła pandemia koronawirusa. Aktualna sytuacja mocno utrudnia prace na planie, a i scenariusze do drugiego sezonu jeszcze nie zostały ukończone. W efekcie tego nowe odcinki gotowe byłyby dopiero na wiosnę, a ABC nie chciało tyle czekać i zdecydowało o kasacji serialu.

Twórcy serialu będą szukać dla produkcji nowego domu. Chcecie, aby została ona uratowana?

Stumptown to serialowa ekranizacja komiksu, którego główną bohaterką jest Dex Paris. To silna i asertywna weteranka z Portland, mająca skomplikowane życie miłosne, długi z hazardu oraz młodszego brata pod opieką. Dzięki doświadczeniom wywiadowczym z wojska jest świetnym detektywem, ale bezkompromisowy styl działania naraża ją na ciągłe zagrożenia ze strony przestępców i konflikty z policją.

Gwiazdą serialu jest Cobie Smulders. Oprócz niej w obsadzie znajdują się także Jake Johnson, Cole Sibus, Michael Ealy, Adrian Martinez, Camryn Manheim i Tantoo Cardinal.

Źródło: darkhorizons

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

primal caveman trex raptors 700x319

Primal sezon 1. – zapowiedź nowych epizodów!

fb4a76082eea4351e71a903955ec800a

Król – Canal+ przedstawia oficjalny plakat serialowej superprodukcji