Stulecie winnych – 4. sezon już wiosną!

}

Data: 4 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Już wiosną tego roku na antenie Telewizyjnej Jedynki zadebiutuje 4. sezon serialu Stulecie Winnych. Produkcja oparta na motywach trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej to pełna zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa.

Serial stanowi wnikliwy portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem polskiej państwowości. Kolejne pokolenia rodzą się, żyją i przemijają, na tle wydarzeń historycznych XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z znaszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek – Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej.

Odcinki 4. sezonu osadzone będą w latach 1976-1989, czyli w okresie końcówki PRL-u w Polsce.

Dokładna data premiery nowych odcinków serialu zostanie dopiero podana. Produkcja prawdopodobnie emitowana będzie w niedzielę wieczorem.

Źródło: Wirtualne Media

ZOBACZ TEŻ  Złote Globy 2018 - feminizm rządzi w kinie i telewizji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.