Stranger Things z rekordem oglądalności!

}

Data: 1 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Mający swoją premierę niecały tydzień temu czwarty sezon serialu Stranger Things pobił rekord oglądalności na platformie Netflix.

W weekend otwarcia, od 27 do 30 maja pierwszą część czwartego sezonu tej popularnej produkcji obejrzano 287 milionów godzin. To liczba, która daje serialowi nie tylko pierwsze miejsce w tym tygodniu na Netflix, ale także stawia go na piedestale jeśli chodzi o całą historię platformy. Wcześniej najczęściej oglądaną produkcją był drugi sezon Bridgertonów, który zdobył 193 miliony godzin.

Sezon ten jako pierwszy z czterech osiągnął pierwsze miejsce w 83 krajach, a w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych produkcji znalazł się we wszystkich 93 krajach, z których to Netflix zbiera dane.

W czasie wiosennych ferii nad Hawkins znów nadciąga mrok, stwarzając nowe zagrożenia i przywołując niepokojące wspomnienia oraz widmo wojny.

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Premiera dwuodcinkowej części drugiej Stranger Things 1 lipca.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [24.01.2018]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.