Stranger Things sezon 4. – scenariusze zostały ukończone!

}

Data: 22 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Panująca pandemia zatrzymała plany zdjęciowe i opóźniła wiele produkcji. Również zdjęcia do jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa Stranger Things zostały wstrzymane, jednak nie przeszkodziło to w dokończeniu scenariuszy. Na Twitterze, na koncie scenarzystów serialu pojawił się ciekawy wpis opatrzony zdjęciem kompletnego sezonu czwartego.

Oczywiście od razu w sieci rozgorzała dyskusja na temat tego jak długi będzie ten sezon. Internauci liczą scenariusze i wychodzi, iż czwarta seria Stranger Things składać będzie się z 9 odcinków. A Wy ile skryptów widzicie na poniższym zdjęciu?

Jak na razie fabuła nowej serii trzymana jest w tajemnicy. Jedyne co zdradzono to to, iż szeryf Hooper, w którego wciela się David Harbour żyje. Tym samym potwierdzono przypuszczenia fanów, którzy nie uwierzyli w jego śmierć pod koniec sezonu trzeciego.

Data premiery czwartego sezonu nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie nie pojawi się on wcześniej niż w drugiej połowie przyszłego roku.

Źródło: twiter

ZOBACZ TEŻ  Pennyworth - jest oficjalny zwiastun i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.