pixel

Przeczytano:

Stranger Things sezon 4. – scenariusze są lepsze niż kiedykolwiek!

05 11 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Panująca pandemia opóźniła prace na planie 4. sezonu serialu Stranger Things, dzięki temu prace nad scenariuszami do poszczególnych odcinków mogły trwać dłużej. Jak mówi producent wykonawczy Shawn Levy w tej kwestii pandemia z pewnością pomogła serialowi.

Choć opóźnienie w filmowaniu znacząco wpłynie na premierę czwartego sezonu to będzie miało bardzo pozytywny wpływ na jakość scenariuszy.

Wpłynęło to bardzo pozytywnie, umożliwiając braciom Duffer, po raz pierwszy, napisanie całego sezonu zanim zaczniemy go kręcić. Mogli także go na spokojnie poprawiać, a więc jakość tych scenariuszy jest wyjątkowa, będzie lepiej niż kiedykolwiek. – powiedział Levy

Jak na razie fabuła nowej serii trzymana jest w tajemnicy. Jedyne co zdradzono to to, iż szeryf Hooper, w którego wciela się David Harbour żyje. Tym samym potwierdzono przypuszczenia fanów, którzy nie uwierzyli w jego śmierć pod koniec sezonu trzeciego.

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również