Stranger Things – nowi aktorzy dołączają do obsady

18 kwietnia 2018 | Newsy

j

Dziś, podczas konferencji Netflix – See What’s Next – ogłoszono, że do trzeciego sezonu uwielbianego przez wszystkich serialu Stranger Things, dołączą nowi aktorzy.

Jake Busey (Żołnierze kosmosu, Kontakt, Agenci T.A.R.C.Z.Y. i Od zmierzchu do świtu) oraz Cary Elwes (Chwała, Szybki jak błyskawica, Dracula, Robin Hood: faceci w rajtuzach i Narzeczona dla księcia) dołączą do obsady serialu. Cary Elwes wcieli się w Majora Kline’a, a Jake Busey zagra postać o imieniu Bruce.

Na razie o bohaterach niewiele wiemy:

Cary1

MAYOR KLINE – Przystojny, zgrabny i marny, Mayor Kline jest klasycznym politykiem z lat 80. – bardziej zainteresowany swoim wizerunkiem niż ludźmi z małego miasteczka, którym rządzi.

JAKEb59 R2 006 1A

BRUCE – Jest dziennikarzem The Hawkins Post z wątpliwą moralnością i chorym poczuciem humoru.

Trzeci sezon Stranger Things najprawdopodobniej dopiero na początku 2019. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

 

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things - twórcy serialu oskrażeni o plagiat!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram